Golf na mapie

Tawerna Mini Golf

adres
81-731 Sopot, Hestii 5/7
telefon
502-748-661
 
zgłoś do aktualizacji

Ostatnie komentarze

  • Imprezy - organizacja, animacje: Footgolf Przywidz
    Bardzo przyjemna rozrywka
    Nie jestem wielbicielką sportu, ale ta forma rekreacji bardzo przypadła mi do gustu. Nie wymaga szczególnej kondycji (ani specjalnego rynsztunku jak golf), a jednak wciąga nawet zapalonych piłkarzy-amatorów. Zachwycają roztaczające się z pola golfowego widoki na "kaszubskie Bieszczady". W pobliżu znajduje się ładne jezioro, a także ośrodek wypoczynkowy z restauracją oferującą z tarasu piękny widok. Mecz footgolfowy można więc połączyć z całodziennym wypadem za miasto. Przyjazd z Gdańska PKS-em nie stanowi większego problemu.
  • Golf w Postołowie - the best!
    Wspaniałe pole golfowe. Myślę, że najlepsze w Polsce i jedno z najlepszych w Europie. Spokojnie zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających graczy. Utrzymywane w doskonałej kondycji przez cały rok, nawet ulewne deszcze mu niestraszne. Rewelacja! W domku klubowym można się zrelaksować, coś zjeść i się napić. Ja osobiście jestem zachwycona i szczerze polecam grę w Postołowie.

Najnowsze promocje

Golf

Chciałbyś grać w golfa jak zawodowiec, ale nie wiesz gdzie jest najbliższy klub. Sprawdź gdzie i za ile zagrasz w Trójmieście. Kursy dla początkujących, kije do gry, pola golfowe, profesjonalne obuwie do gry.