Golf na mapie

Trener golfa Marcin Bartkowski

adres
80-382 Gdańsk, Maurycego Beniowskiego 9/U1 pokaż na mapie
telefon
509-258-509
e-mail
i...@19dolek.pl pokaż
www
19dolek.pl
więcej informacji

Symulatory Golfa

adres
80-353 Gdańsk, Leszka Białego 21
telefon
512-517-342
www
symulatorygolfa.pl
 
zgłoś do aktualizacji

Golf Viktoria - wyposażenie golfisty

adres
80-557 Gdańsk, Marynarki Polskiej 96
telefon
58 342-20-35  fax:  58 343-26-21
www
sklep.golf.viktoria.pl
 
zgłoś do aktualizacji

Ostatnie komentarze

  • Imprezy - organizacja, animacje: Footgolf Przywidz
    Bardzo przyjemna rozrywka
    Nie jestem wielbicielką sportu, ale ta forma rekreacji bardzo przypadła mi do gustu. Nie wymaga szczególnej kondycji (ani specjalnego rynsztunku jak golf), a jednak wciąga nawet zapalonych piłkarzy-amatorów. Zachwycają roztaczające się z pola golfowego widoki na "kaszubskie Bieszczady". W pobliżu znajduje się ładne jezioro, a także ośrodek wypoczynkowy z restauracją oferującą z tarasu piękny widok. Mecz footgolfowy można więc połączyć z całodziennym wypadem za miasto. Przyjazd z Gdańska PKS-em nie stanowi większego problemu.
  • Golf w Postołowie - the best!
    Wspaniałe pole golfowe. Myślę, że najlepsze w Polsce i jedno z najlepszych w Europie. Spokojnie zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających graczy. Utrzymywane w doskonałej kondycji przez cały rok, nawet ulewne deszcze mu niestraszne. Rewelacja! W domku klubowym można się zrelaksować, coś zjeść i się napić. Ja osobiście jestem zachwycona i szczerze polecam grę w Postołowie.

Najnowsze promocje

Golf

Chciałbyś grać w golfa jak zawodowiec, ale nie wiesz gdzie jest najbliższy klub. Sprawdź gdzie i za ile zagrasz w Trójmieście. Kursy dla początkujących, kije do gry, pola golfowe, profesjonalne obuwie do gry.