Golf na mapie

Golf Park City - Strzelnica Golfowa i Symulatory

adres
81-545 Gdynia, Spółdzielcza 2 pokaż na mapie
telefon
733-668-193
e-mail
i...@golfparkcity.pl pokaż
www
www.golfparkcity.pl

Zapraszamy Państwa do gry i nauki gry w golfa na Driving Range (Strzelnica Golfowa) i Symulatorach Golfowych.Od wielu lat organizujemy Spotkania Firmowe z Golfem prowadzone przez Trenerów oraz kursy na Zieloną Kartę.
Obszerny parking dla Gości.

więcej informacji

Capital Golf

adres
81-638 Gdynia, Kwiatowa 16
telefon
605-634-403
www
capitalgolf.pl
 
zgłoś do aktualizacji

Stowarzyszenie instruktorów Golfa PGA Polska

adres
81-638 Gdynia, Kwiatowa 16
telefon
58 624-78-13
www
www.pgapolska.com
 
zgłoś do aktualizacji

Vistal Golf Club

adres
81-336 Gdynia, Czechosłowacka 3

znajduje się w Akwarium BPNT

telefon
58 770-29-27, 602-248-778
www
www.vistalgolfclub.pl
 
zgłoś do aktualizacji

Ostatnie komentarze

  • Imprezy - organizacja, animacje: Footgolf Przywidz
    Bardzo przyjemna rozrywka
    Nie jestem wielbicielką sportu, ale ta forma rekreacji bardzo przypadła mi do gustu. Nie wymaga szczególnej kondycji (ani specjalnego rynsztunku jak golf), a jednak wciąga nawet zapalonych piłkarzy-amatorów. Zachwycają roztaczające się z pola golfowego widoki na "kaszubskie Bieszczady". W pobliżu znajduje się ładne jezioro, a także ośrodek wypoczynkowy z restauracją oferującą z tarasu piękny widok. Mecz footgolfowy można więc połączyć z całodziennym wypadem za miasto. Przyjazd z Gdańska PKS-em nie stanowi większego problemu.
  • Golf w Postołowie - the best!
    Wspaniałe pole golfowe. Myślę, że najlepsze w Polsce i jedno z najlepszych w Europie. Spokojnie zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających graczy. Utrzymywane w doskonałej kondycji przez cały rok, nawet ulewne deszcze mu niestraszne. Rewelacja! W domku klubowym można się zrelaksować, coś zjeść i się napić. Ja osobiście jestem zachwycona i szczerze polecam grę w Postołowie.

Najnowsze promocje

Golf

Chciałbyś grać w golfa jak zawodowiec, ale nie wiesz gdzie jest najbliższy klub. Sprawdź gdzie i za ile zagrasz w Trójmieście. Kursy dla początkujących, kije do gry, pola golfowe, profesjonalne obuwie do gry.