Restauracje za miastem na mapie

Ranking wyliczany na podstawie (max. ocena 10)

 • średniej oceny w tej kategorii (min. 3 oceny)
 • liczby ocen (im więcej tym wyższy)
 • aktualności ostatniej opinii (z ostatniego miesiąca)
 • prezentacji na stronach trojmiasto.pl

Zmień kryteria wyszukiwania

Ostatnie komentarze

 • Restauracje za miastem: Dworek Admirałówka
  szczerze nie polecam
  Dworek zaskoczył nas niemiło. Zaczęło się od zamawiania jedzenia - z kart ok. 70% dań była już niedostępna choć była godzina 15:00 (Dworek jest otwarty od godziny 12:00). Wybraliśmy więc wśród tego co było dostępne i otrzymaliśmy informację, że czas oczekiwania to 45 minut. Długo, ale okej - powiedziane uczciwie. Po godzinie oczekiwania (nikt do nas wcześniej nie podszedł sam) podeszłam do kelnerki aby zapytać co się stało. Kelnerka - lekko znudzona - odpowiedziała, że czas oczekiwania się wydłużył ponieważ w tym czasie przyszło więcej ludzi (??? OK, ale co to ma do rzeczy skoro jest kolejność zamówień?). W międzyczasie jak czekaliśmy na jedzenie jedna rodzina zdążyła przyjść, zjeść i wyjść. Po kolejnych 10 minutach oczekiwania podeszłam ponownie do lady z pytaniem kiedy będą gotowe dania. Usłyszałam, że już wyjeżdżają z kuchni - ok; świetnie. I faktycznie wyjechało - jedno danie - frytki z kurczakiem w panierce i mizerią (którą było kilka plastrów ogórka, pokropionych śmietaną, bez soli i bez pieprzu). Na kolejne dania mieliśmy dalej oczekiwać. Po upływie następnych 5 minut zrezygnowaliśmy. Otrzymaliśmy rachunek za wodę, kurczaka i frytki. Nie otrzymaliśmy przeprosin
 • Restauracje za miastem: Restauracja Jastny Dwór
  Polecam
  Restauracje znamy od listopada 2018, od samego początku urzekło nad miejsce, wystrój a przekonało menu i jakość potraw. Zdecydowaliśmy się wyprawić I Komunie syna, jesteśmy bardzo zadowoleni - wszystko na plus - przygotowanie sali, obsługa, potrawy wszystko spełniło nasze oczekiwania. Z pewnością to nie ostatnia nasza impreza i wizyta w Jastnym Dworze.

Najnowsze promocje

Restauracje za miastem

Weekend za miastem to idealna okazja do spróbowania nowych smaków i odkrycia dań kuchni regionalnych. Atrakcyjnie usytuowane restauracje w pobliżu Trójmiasta ugoszczą cię niepowtarzalną atmosferą, malowniczymi pejzażami i wyśmienitymi daniami kuchni kaszubskiej i innych.