Restauracje za miastem na mapie

Ranking wyliczany na podstawie (max. ocena 10)

 • średniej oceny w tej kategorii (min. 3 oceny)
 • liczby ocen (im więcej tym wyższy)
 • aktualności ostatniej opinii (z ostatniego miesiąca)
 • prezentacji na stronach trojmiasto.pl

Zmień kryteria wyszukiwania

Ostatnie komentarze

 • Restauracje za miastem: Stare Polaszki 13
  Rewelacyjne miejsce z dala od zgiełku miasta!
  Urokliwe miejsce zaledwie 40 minut od Gdańska. Niesamowicie mili gospodarze, rewelacyjna kuchnia i możliwość zrelaksowania się z lampką wina na leżaczku wśród zieleni.
 • Restauracje za miastem: Dworek Admirałówka
  szczerze nie polecam
  Dworek zaskoczył nas niemiło. Zaczęło się od zamawiania jedzenia - z kart ok. 70% dań była już niedostępna choć była godzina 15:00 (Dworek jest otwarty od godziny 12:00). Wybraliśmy więc wśród tego co było dostępne i otrzymaliśmy informację, że czas oczekiwania to 45 minut. Długo, ale okej - powiedziane uczciwie. Po godzinie oczekiwania (nikt do nas wcześniej nie podszedł sam) podeszłam do kelnerki aby zapytać co się stało. Kelnerka - lekko znudzona - odpowiedziała, że czas oczekiwania się wydłużył ponieważ w tym czasie przyszło więcej ludzi (??? OK, ale co to ma do rzeczy skoro jest kolejność zamówień?). W międzyczasie jak czekaliśmy na jedzenie jedna rodzina zdążyła przyjść, zjeść i wyjść. Po kolejnych 10 minutach oczekiwania podeszłam ponownie do lady z pytaniem kiedy będą gotowe dania. Usłyszałam, że już wyjeżdżają z kuchni - ok; świetnie. I faktycznie wyjechało - jedno danie - frytki z kurczakiem w panierce i mizerią (którą było kilka plastrów ogórka, pokropionych śmietaną, bez soli i bez pieprzu). Na kolejne dania mieliśmy dalej oczekiwać. Po upływie następnych 5 minut zrezygnowaliśmy. Otrzymaliśmy rachunek za wodę, kurczaka i frytki. Nie otrzymaliśmy przeprosin

Najnowsze promocje

Restauracje za miastem

Weekend za miastem to idealna okazja do spróbowania nowych smaków i odkrycia dań kuchni regionalnych. Atrakcyjnie usytuowane restauracje w pobliżu Trójmiasta ugoszczą cię niepowtarzalną atmosferą, malowniczymi pejzażami i wyśmienitymi daniami kuchni kaszubskiej i innych.