Bary przekąskowe na mapie

Białe Wino i Owoce

adres
81-368 Gdynia, Świętojańska 9 pokaż na mapie
telefon
58 710-08-91
e-mail
b...@bialewinoiowoce.pl pokaż
www
www.bialewinoiowoce.pl
otwarte do 24:00

Białe Wino i Owoce - czyli po naszemu wódka i ogórki ;) Przyjdź i przekonaj się sam!

więcej informacji

Komar Paliwo i Spoiwo

adres
81-366 Gdynia, Antoniego Abrahama 23
telefon
518-058-112
 
zgłoś do aktualizacji

Kofeina

adres
81-366 Gdynia, Antoniego Abrahama 41
telefon
728-308-295
 
zgłoś do aktualizacji

Ostatnie komentarze

  • Bary przekąskowe: Snack Bar
    nie polecam
    w dniu 23.12.2018 w godzinach popołudniowych oczekiwałam na obsługę około 10-ciu minut, bo nikogo nie była, a miałam ochotę akurat na kebab. Po upływie tego czasu wyłonił się z zaplecza jakiś młody chłopak, powiedziałam "dzień dobry" na co nawet nie odpowiedział i zwróciłam mu uwagę, że nie postarał się o zwyczajowe "przepraszam", że tyle czekałam, ani też nie odpowiedział na moje powitanie. Podając jedzenie nie było "proszę, smacznego " - czegokolwiek. (...) Na domiar złego chyba celowo nałożył ogromną ilość sosu na kebab tworząc z dania zupę ! Nie polecam, szkoda pieniędzy i nerwów.
  • Bary przekąskowe: Smoo&Go
    Tragedia!!!!
    Chcialam zamowic sok z pomaranczy usłyszałam,ze pomarańcze się skończyły po czym zauważam stojący koszyk pełen pomarańczy o czym informuje personel i slysze odpowiedz,ze maszyna jest umyta i pomarańcze zostają schowane na godzinę i pietnascie minut przed zamknieciem.Zachowanie, miny obsługi poniżej podstaw dobrego wychowania.Wspolczuje szefostwu pracownikow i zycze sukcesow!Magda wizyta 30.12.2018 godz 18:45

Najnowsze promocje

Bary przekąskowe

Lorneta z Meduzą i piweczko w Trójmieście. W sam raz na kilka głębszych i szybką zakąskę bez zadęcia, w atrakcyjnej cenie. Wpadnij przed imprezą i na porannego klina, lokalizacje w klubowych centrach Sopotu, Gdyni i Gdańska.