Dotacje unijne na mapie

Kancelaria Prawno - Finansowa PARTNERZY Adam Kucharski

adres
80-219 Gdańsk, al. Zwycięstwa 35/2
(I p.) pokaż na mapie
telefon
58 746-39-46  fax:  58 585-80-49
e-mail
s...@prawo-gdansk.pl pokaż
www
www.prawo-gdansk.pl
godziny otwarcia

Kancelaria Prawna i Finansowa - Partnerzy
Kancelaria świadczy kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Jesteśmy firmą nowoczesną i dynamiczną. Bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby każdego Klienta.

więcej informacji

Ostatnie komentarze

  • Dotacje unijne: FSL Consulting
    Pełen profesjonalizm
    Wychodzenie naprzeciw potrzebom klienta, spojrzenie na problem z różnych stron, proponowanie możliwych rozwiązań – to podstawowe zalety firmy FSL consulting. Mogę z całą pewnością stwierdzić, że każdy kto podejmie współpracę z firmą FSL consulting nie zawiedzie się i będzie w pełni usatysfakcjonowany.
  • Doradztwo personalne i rekrutacja: Centrum Doradztwa Europejskiego
    też kurs z księgowości, jednak ja polecam
    Też byłam na kursie z księgowości. Trzeba dodać, że na zajęcia umawiała mnie pani z eurofunduszu a kurs odbywał się w innej firmie bo w Eur w Pruszczu. Tak wiec ocena dotyczy w sumie obu firm. Co do pań z eurofunduszu to nie mam zastrzezen ale musiałam spedzić dużo czasu na rozmowie na czym to polega. Mają rózne kursy i w niektorych są koszty dojazdu i noclegu a w innych nie. Po wielu roznych konsultacjach zawodowych zresztą całkiem fajnych wysłali mnie na własciwy kurs. Ponieważ już miałam trochę pojecia o ksiegowości to przy niektórych tematach się nudziłam ale też jednak dużo nowego się dowiedziałam. Można powiedzieć że poziom kursantów jest bardzo różny i to jest pewna wada. Z rozliczaniem się zero problemu, zresztą wszyscy w grupie mieli wszystko na czas więc tu super. Trochę słabo że musiałam raczej kontaktować się z eurofunduszem bo w Pruszczu tylko szkolenie i tam nie mogłam nic załatwić, dokumenty też wolałam wozić sama do Gdańsk i miałam wtedy wszystko szybciej. Aha, jedzenie faktycznie takie barowe, przywożone, nic szczególnego - nie nastawiajcie się tu na cuda ale w sumie nie to było najważniejsze. Ogólnie ja polecam

Najnowsze promocje

Dotacje unijne

Zakładasz własny biznes, rozwijasz już działający a może działasz w organizacji non-profit? Skorzystaj z dotacji unijnych, które umożliwią ci zrealizowanie wielu projektów.